13 maart 2016

3e VVV-punt in Stichtse Vecht een feit

Op vrijdag 11 maart is op de locatie Fort Maarsseveen het derde VVV-punt in Stichtse Vecht geopend. PvdA-raadslid Maarten van Dijk was aanwezig bij de opening.

Maarten van Dijk: ”Als gemeente hebben we voor toeristen en recreanten het nodige te bieden: de kronkelende Vecht, de prachtige buitenhuizen, forten en kastelen en recreatiegebieden als de Maarsseveense Plassen. De fractie van de PvdA Stichtse Vecht vindt het van groot belang dat we als gemeente investeren in recreatie en toerisme en in het bijzonder in toeristische arrangementen. We zien hierbij een spin off voor de werkgelegenheid in onze gemeente.

VVV-punten dragen bij aan het op de kaart zetten van Stichtse Vecht en de regio als aantrekkelijk gebied voor recreatie en toerisme. Wij zijn dan ook blij met de opening van het 3e VVV-punt in onze gemeente.”

Meer informatie op recreatie en toerisme in Stichtse Vecht is te vinden op www.vvvstichtsevecht.nl

IMG_1329

IMG_1331